6 Mart 2013 Çarşamba

HOBİ ETKİNLİĞİ GÖNDERDİĞİM HEDİYELERMerhaba, güzel bir gün diliyorum. Sevgili Müge'nin ev sahipliğini yaptığı Hobi etkinliğinde Kartanesi bloğunun sahibesi sevgili Özlem'le eşleşmiştim. Hediyelerim kendisine ulaşmış, arayarak teşekkürlerini iletti. Umarım beğenmiştir. Hediyelerime gelirsek, Çarpı işi lavantalı iğne yastığı, bardak altlıkları, telefon kılıfı, bileklik, sabun, kitap ayracı ve naçizane ufak hediyeler. Mutlu günlerde kullansın arkadaşım. Sevgilerimle..

9 yorum:

 1. ne kadar zarıf ve ıcten hedıyeler..katkınız ıcın tesekkurler 2.sınde gorusmek dılegı ıle
  sevgıler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim. İnsanın kendi yaptığı el işlerini hediye etmesi çok güzel bir duygu. Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar, dostluklar kuruluyor. Görüşmek üzere:)

   Sil
 2. İlknur hanımcım hediyelerimi çok beğendim, ellerinize sağlık:) Çarpı işi iğne yastığına hayranlıkla bakakaldım...minik minik ne güzel işlemişsiniz, bayıldım. Bardak altlıkları, telefon kılıfı hepsi birer ustanın elinden çıkmış:) Bilekliğe ortanca oğlum sahip çıktı, küçük oğlum da arabasını çok beğendi:)) Göndermiş olduğunuz tüm hediyeler için tekrardan çok teşekkür ederim İlknur hanım, benim kargom yarın yola çıkıyor...bugüne yetiştiremedim. Görüşmek üzere, sevgiyle kalın..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özlemcim, büyük oğlana bişey yok galiba:)

   Sil
  2. Dinçer yemek yemeyi seviyor, Polatla Yavuzda benim herşeyime ortak İlknur hanım:))

   Sil
 3. oo ne hariak hediyeler bunlar vede çok zarifler.ellerine sağlık.çok güzel bir etkinlik oldu.bizde pazartesi yüzyüze buluşup vereceğiz hediyelerimizi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel aynı şehirde bir blogger'le eşleşmişsiniz:)

   Sil
 4. çok güzel hepsi,ellerinize sağlık :) ben de hediyemi hazırlıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında ne yapacağına karar vermek zor :) Kolay gelsin .

   Sil