14 Şubat 2014 Cuma

Sevgililer Gününde Ne Hediye Almalı

Sevgililer gününde ne hediye alınır, Sevgililer Günü'nde neler yapılabilir.
Romantik bir “Sevgililer Günü” için önemli tüyolar sizler için.Sevgilinizle başbaşa romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsunuz.


Fakat bu özel günde nasıl bir masa hazırlamak gerektiğine karar veremiyorsunuz. Aslında küçük dokunuşlarla hem muhteşem hem de romantik bir gün geçirmek mümkün. Türkiye’nin ünlü organizasyon ve event firmalarından KM Events’in sahibi, aynı zamanda YEPUD (Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği) Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlara önemli tüyolar veriyor.İşte Meltem Bayazıt Tepeler’den Sevgililer Günü’ne özel tüyolar;


• Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı. Mekanda ise kırmızıyı  güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.

• İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.

•Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik detaylarla özgünleştirilmeli.

•Hanımlar sofralarında dantel, inci gibi romantik detaylar kullanabilir.

•Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.

•Bugünün en anlamlı şeyi ise sevdiğinize en özel hediyeyi bulabilmek ve bunu o gün onunla paylaşabilmek.

fft16_mf4031749Erkek arkadaşa ne hediye alınır?

Doğum günü, yılbaşı derken tüm alternatifleri tükettiniz ve erkek arkadaşınıza sevgililer gününde ne hediye alacağınızı bilmiyorsunuz. O zaman biraz yaratıcılık kullanmanın zamanı geldi demektir.


Klişe hediyelerden olan parfüm, gömlek, saat vb. hediye seçeneklerini tükettiyseniz bu kez sevimli bir hediye hazırlayabilirsiniz. Örneğin, ilişkinizi anlatan resimli bir kitap hazırlayabilirsiniz. Ya da sesinizi kaydedebileceğiniz bir çerçeve ve güzel bir resim. Kısacası, gerçekten sadece ona özel olacak bir hediye.


Bu fikirleri beğenmediyseniz klişe seçeneklere renk katarak güzel bir hediye meydana çıkarabilirsiniz. Örneğin seçtiğiniz güzel bir gömleğin kol manşetlerine isminin baş harflerini işletebilir, sırtında isminin yazdığı bir bornoz hediye edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder